EvoVizion DP-04 Copper Виклична панель

Модель EvoVizion DP-04 Copper обладнана камерою з максимальною роздільною здатністю 1000 ТВЛ, яка буде передавати картинку на екран відеодомофона з будь-яким розміром.
Виробник: EvoVizion
Доступність: В наявності
Артикул: 0494
Дата доставки: 1-2 дня
1495 грн
1547 грн

Якщо ви пригледіли або вже купили відеодомофон, то до нього потрібно обов'язково купити панель виклику, щоб через екран домофона подивитися хто до вас прийшов. Модель EvoVizion DP-04 Copper обладнана камерою з максимальною роздільною здатністю 1000 ТВЛ, яка буде передавати картинку на екран відеодомофона з будь-яким розміром.

Важливий фактор в панелі виклику - це хороша камера, так вбудована камера має оптимізовану передачу кольору й ік-підсвічування, що дозволяє виробляти зйомки в темряві на відстані до 3 метрів.

Фіксований тип об'єктива має кут огляду в 110 ° градусів, що дозволяє охопити максимально багато простору перед вашими дверима.

Ударостійкий металевий корпус має клас захисту IP66, що захищає від пилу та вологи. Крім захисту від атмосферних явищ, панель добре дає собі раду при температурному режимі від -40 до +60 градусів.

Невеликі габаритні розміри накладної панелі EvoVizion DP-04 - 140 х 45 х 40 мм і її дизайн, дозволяє розмістити панель в зручному для вас місці, а для монтажу передбачені додаткові кріплення.

EvoVizion DP-04 Copper ідеально підключається до наступних відеодомофонів компанії EvoVizion - VP-432, VP-701, VP-711TS, VP-712TS. Підключивши додатково зовнішню камеру, ви зможете отримувати відео зображення на екран монітора не тільки з камери, але й з панелі виклику.

Якщо є питання щодо забезпечення безпеки в вашому домі, телефонуйте або пишіть нашим менеджерам, і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Характеристики
Тип обладнання Виклична панель
Тип інтерфейсу Аналог
Матеріал корпуса Метал
Тип установки Накладний
Роздільна здатність 1000 ТВЛ
Кути огляду 110°
Тип Кольоровий
Кількість абонентів 1
ІЧ-підсвічування 3 м
Двосторонній аудіозв'язок Так
Клас захисту IP66
Колір Бронзовый
Робоча температура от -40 °C до +60 °C
Розміри 140 х 45 х 40
Живлення 12 В
Комплектація Вызывная панель, уголок, козырек, инструкция, гарантийный талон, крепежный элемент
Гарантія 12 місяців
Доставка/Оплата Доставка по всей Украине